NELER YAPIYORUZ

Dizayn Reklam olarak verdiğimiz hizmetlerden bazıları...

IŞIKLI KUTU HARF - Tabela SİSTEMLERİ

IŞIKLI TABELA SİSTEMLERİ
Markanızın ismini, logonuzu, görselini içeren, firmanızı dikkat çekmek için oldukça yüksek bir etkiye sahip tabela modelleridir. Bartın Dizayn Reklam Mimari Tabela çalışmalarımız ile Işıklı Tabela modellerini istediğiniz ölçüde ve istediğiniz tasarımlarla buluşturmaktayız. Firmamız siz değerli müşterilerimize uzun ömürlü reklam görselliği olan yüksek ışıklı tabela üretmektedir. Arzu ettiğiniz yüzey üstüne 3 boyutlu olarak müşterilerinizin dikkatini çekmek amacıyla farklı ışık türleri kullanarak üretilir.
IŞIKLI TABELALAR' da arka ve ön kısımda ışığı yansıtmakta olan pleksi, vinil vb baskılar kullanılır. Işıklı tabelaların en önemli özelliği markanızı gece karanlıkta görünmesini sağlayan tanıtım görseli olmasıdır. İçerisindeki ışıklar ile ön ve arka kısımda yer alan yazıları her açıdan kolayca fark edilmesini sağlar. İmal ettiğimiz ışıklı tabelalar dört mevsim kullanıma  uygun olarak üretilir. Firmamız garantisi ile birlikte ürettiğimiz ışıklı tabela çeşitlerimiz markanızı tanıtmak adına en büyük rolü üstlenen görsel metaryallerdir.
IŞIKSIZ TABELA SİSTEMLERİ
Işıksız tabela sadece gün ışığında görülse de firmaların kullanım şekillerinin fazla olması ve uygun fiyatları ile sıklıkla tercih edilen tabela çeşitleridir. Işıksız tabela Aliminyum tabela, Kutu harf tabela (krom, pleksi, strafor köpük) Dijital baskı tabelalar, Ahşap tabela, Yönlendirme tabelaları ve  olarak çeşitleri bulunmaktadır. Bartın Dizayn Reklam olarak firmamız tasarım, imalat ve montajın sağlam, kaliteli yapılması ile birlikte siz değerli müşterilerimize uzun yıllar muvaffakiyet ile hizmet verir.

İLETİŞİM

Reklam ihtitaçlarınızın çözümü için iletişime geçebilirsiniz...